www.kredikarti.web.tr

PARAF KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Oyunun kurallarının yeniden yazıldığı bu dünyada, sizler de Paraf’ın eşsiz özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, TCKN’nizi 3452’ye gönderebilir ya da 444 0 400 Halkbank Dialog’u arayabilirsiniz. Paraf başvurularınızı www.parafcard.com.tr den veya en yakın Halkbank Şubesi’nden de yapabilirsiniz.

Kredi Kartı başvurunuzun sonucunu, başvuruda bulunduğunuz Şubemizden veya 444 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak öğrenebilirsiniz.

PARAF KREDİ KARTI HIZLI BAŞVURU

Paraf Başvuru Bilgileri Hem kendiniz Paraf'ın ayrıcalıklarından yararlanabilir hem de yakınlarınızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli bir gelire sahip olan, 18 yaşından büyük herkes Paraf başvurusunda bulunabilir. Başvuru için; talep ettiğiniz Paraf'a ait Paraf Başvuru Formu'nu eksiksiz doldurmanız ve gelir belgenizin fotokopisi, nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Halkbank Şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Teslim anında Şubemizde nüfus cüzdanı fotokopiniz ve Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi'ne imzanız alınacaktır. Kredi Kartı başvurunuzun sonucunu, başvuruda bulunduğunuz Şubemizden veya 444 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak öğrenebilirsiniz.

Paraf Almak İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Gelir Belgesi
Önemli Noktalar

Ek kart harcamaları asıl kartın hesap özetinde yer almaktadır. Ek kartlar için ayrıca hesap özeti gönderilmemektedir.PARAF KREDİ KARTI

KREDİ KARTI BAŞVURUSU (BANKA BAZINDA)


KREDİ KARTI BAŞVURUSU (KREDİ KARTI BAZINDA)


Copyright © 2009 www.kredikarti.web.tr
Kredi Kartları İle İlgili Herşey